Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MHP TOROSLAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ALİ ÖZ, TEKSTİL ÇALIŞANLARIYLA BULUŞTU

ÖZ; “HEP BİRLİKTE KAZANACAĞIZ”

ÖZ; “HEP BİRLİKTE KAZANACAĞIZ”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Toroslar Belediye Başkan Adayı Ali Öz, ilçede faaliyet gösteren tekstil firmalarını ziyaret ederek, firma sahipleri ve tekstil işçileri ile bir araya geldi.

Firma ziyaretlerinde yoğun ilgi ve sevgiyle karşılanan Öz, çalışanlarla sohbet ederek; “Hep birlikte kazanacağız” dedi.

Firmaları gezerek ürünleri de inceleyen Cumhur İttifakı MHP Toroslar Belediye Başkan Adayı Ali Öz, tüm tekstil çalışanlarına kolaylıklar diledi. Toroslar’a en güzel hizmeti hep birlikte sunacaklarını belirten Öz, 31 Mart 2024’te yapılacak Yerel Seçimler için destek istedi.

“YATIRIMLARI EN DOĞRU ŞEKİLDE DEĞERLENDİREREK, TOROSLARIMIZA İVME KAZANDIRACAĞIZ”

Alkışlar eşliğinde üretimi destekleyici ve istihdamı arttırıcı projelerinden de bahseden Öz, Mersin’in tekstil sektörü açısından Türkiye’nin önemli şehirlerinden biri olduğunu belirterek; “Bu kapsamda Toroslar İlçemizde de önemli tekstil firmaları faaliyet gösteriyor. Tekstil firmalarının, kentimizin ekonomisi için önemini biliyoruz. Kentimize ve ülkemize kattığınız değer çok kıymetli. Allah hepinizden razı olsun” ifadelerini kullandı.

MHP Toroslar Belediye Başkan Adayı Ali Öz’e yaptığı ziyaretlerde; MHP Toroslar İlçe Başkanı Osman Mete Yıldız, AK Parti Toroslar İlçe Başkanı Ferdi Çokkeser ile Ülkü Ocakları Toroslar İlçe Başkanı Yunus Emre Tugay da eşlik etti.