Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI CEVDET YILMAZ’A NÖROSTRATEJİK YÖNETİM KİTABI

Doç. Dr. Özbozkurt ile

Doç. Dr. Özbozkurt ile Dr. Yeşilkuş, Nörostratejik Yönetim Projesini Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz’a Sundu

 

Akademi Derneği Başkanı, akademisyen ve köşe yazarı Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt ile Birleşmiş Milletler’in Sürdürülebilir Kalkınma Çözümleri Ağı Gençlik Girişimi programına Sürdürülebilirlik Elçisi seçilen Dr. Fatma Yeşilkuş tarafından literatüre kazandırılan “Nörostratejik Yönetim” (neurostrategic management) kavramının dünyada ilk kez uygulamalı olarak gerçekleştirildiği araştırma sonuçları, Türkiye Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz’a takdim edildi.

 

Bir süre sonra kamuoyu ile geniş çaplı bir şekilde paylaşılacak olan Nörostratejik Yönetim projelerinin detaylarını Türkiye Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz’a aktaran Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt ile Dr. Fatma Yeşilkuş, “Uluslararası işletmecilik faaliyetleri ve özellikle ihracat gerçekleştiren iş insanlarımızın strateji oluşturma sürecinde beyinlerinin işleyişini keşfettiğimiz bu çalışmayı ilk kez Türkiye Cumhurbaşkanı Yardımcımız olarak sizlere takdim etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Ortaya koyduğumuz bu çalışmayla, kendisini daha yakından keşfeden iş dünyası temsilcilerinin, ülkemizin ihracat hedeflerine ulaşmasında daha büyük katkı sunacağını öngörüyoruz. Bu noktada çok gururluyuz.” şeklinde açıklamada bulundular.

 

Türkiye Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ise, Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt ile Dr. Fatma Yeşilkuş’un büyük önem arz eden nörostratejik yönetim projesini özellikle inceleyeceğini ifade ederek kendilerini tebrik etti ve başarılar diledi.