Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Cumhur İttifakı Toroslar Başkan Adayı Öz’e memleketinde sevgi seli

Cumhur İttifakı Toroslar Başkan

Cumhur İttifakı Toroslar Başkan Adayı Öz’e memleketinde sevgi seli
Ali Öz’e memleketi Gülnar’da sevgi seli
Cumhur İttifakı Toroslar Belediye Başkan Adayı Öz, memleketi Gülnar’da coşkuyla karşılandı
Cumhur İttifakı Toroslar Belediye Başkan Adayı Dr. Ali Öz, eşlik ettiği Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan’ın seçim çalışmaları kapsamında geldiği memleketi Gülnar’da büyük bir coşkuyla karşılandı. Gülnar halkının hem kendisine hem de Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan’a büyük sevgisiyle karşılaşan Toroslar Belediye Başkan Adayı Öz, duygu dolu anlar yaşadı.
Seçim çalışmaları kapsamında memleketi olan Mersin’in Gülnar ilçesine Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan ile birlikte gelen Öz’e, Gülnar Belediye Başkan Adayı Fatih Önge, MHP Gülnar İlçe Başkanı Oğuzhan Cerit, AK Parti Gülnar İlçe Başkanı Ahmet Şahin, Türk Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Ümit Turhan, ilçeye bağlı mahalle muhtarları ve partililer eşlik etti.
SOYDAN: “MERSİN İÇİN YAPACAĞIMIZ ÇOK ŞEY VAR”
Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan yaptığı konuşmada, “Göreve geldiğimizde işimizin zor olacağının bilincindeyiz. Çok çalışmamız gerekecek. Çünkü yapacağımız çok şey var. Her şeyden önce kucaklayıcı bir iklimde siyasi hayatımı sürdürmek istiyorum. Kimseyi ötekileştirmeden, ayırmadan, ihmal etmeden hizmet etme gayesindeyiz. Mersin’in sorunlarına sağlam bir irade ile çözüm bulmamız gerekiyor. Bu irade ortak akıl ile olmak zorundadır. Bu kentte nefes alan istisnasız herkes sürece dahil edilmelidir. Bu şehirde tarladaki çiftçinin, tezgahtaki emekçinin, evdeki annenin, çalışan kadının, üniversitedeki öğrencinin gündeminde olmayan hiçbir şey bizim de gündemimizde olmayacak. Size söz veriyorum” dedi. Burada yaptığı konuşmada, kentin en büyük sorunlarından birinin ulaşım olduğunun altını çizen Soydan, “Vatandaş kentin trafik problemine çözüm arıyor ama ne yazık ki aradığınız Mersin’e şu anda ulaşılamıyor. Lütfen 31 Mart akşamını bekleyin. Geliyoruz” ifadelerini kullandı.
“HUZURUNUZDA DUYGULANMAMAK ELDE DEĞİL”
Soydan’ın ardından söz alan Cumhur İttifakı Toroslar Belediye Başkan Adayı Ali Öz ise, “Siz kıymetli hemşehrilerimin yoğun olarak yaşadığı bir ilçe olan Toroslarımızda sizlerle birlikte el ele vererek üstesinden gelemeyeceğimiz bir sorun yok. Sizlerin huzurunda ise duygulanmamak elde değil. Doğup büyüdüğüm ilçemden gençliğimi yaşadığım ilçeye başkan adayı oldum” dedi.
“TOROSLAR’A YENİDEN ÜÇ HİLALİ DİKECEĞİZ”
Toroslar Belediye Başkan Adayı Ali Öz, hemşehrilerine hitaben yaptığı konuşmada, “Toroslar ilçemizde el ve güç birliği yaparak tüm sorunları çözeceğiz. İlçemiz Toroslar’ı daha yaşanılabilir bir ilçe haline getirmek için var gücümüzle çalışacağız. Ne mutlu bana. İnşallah 31 Mart’tan itibaren Toroslar’a yeniden üç hilali dikeceğiz ve ilçemiz için gereken neyse onu yapacağız” şeklinde konuştu.
“33 PROJE İLE GELİYORUZ”
Toroslar ilçesinde 33 proje hazırladıklarının altını çizen Başkan Adayı Öz, “Mersin’in en güzel ilçelerinin başında gelen Toroslarımız için 33 proje hazırladık. 17 Şubat’ta Toroslar Yunus Emre Kültür Merkezi’nde düzenleyeceğimiz toplantıda bu projelerimizin tamamını açıklayacağız. Projelerimizi açıklayacağımız lansman toplantımıza siz değerli hemşehrilerimi de aramızda görmekten onur duyarım” dedi.
“TOROSLARI DEĞİŞTİRECEĞİZ, GELİŞTİRECEĞİZ, GÜZELLEŞTİRECEĞİZ”
Öz, konuşmasının devamında, “Sizlerden birisi olan bu evladınız, ağabeyiniz, kardeşiniz, gecesini gündüzüne katarak var gücüyle Toroslar için mücadele edecek. Toroslar’ı ayrışmadan, ayrıştırmadan, hep birlikte yöneteceğiz. Toroslar’ın Yörük bir evladı olan bu kardeşiniz Toroslar’ı hem geliştirecek hem geliştirecek hem de güzelleştirecek” şeklinde konuştu.