Radyohaber.net

VEYSEL SARI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNDEN BAŞKAN VAHAP SEÇER’E ZİYARET.

VEYSEL SARI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNDEN BAŞKAN VAHAP SEÇER’E ZİYARET.
07 Şubat 2022 - 19:51

Geçtiğimiz günlerde seçimli genel kurulunda tekrar Mersin Kamyoncular, Kamyonetçiler, Otobüsçüler, Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası başkanlığına seçilen Veysel Sarı ve yönetim kurlu üyeleri Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i makamında ziyaret etti.

Başkan Veysel sarı ziyarette, odanın 3 bin 143 kayıtlı üyesinin büyük bir çoğunluyla gerçekleştirilen Genel kurul hakkında Başkan Vahap Seçer’e bilgi verdi ve Büyükşehir Belediyesinin katkıları ile çözüme kavuşturulması gereken hizmetler hakkında da bilgilendirme yapıp destek istedi.

Başkan Veysel Sarı, ilettiği öncelikli konulardan ilk ikisinin,   taksici esnafının önemsediği duraklarının tamamlanması ve araç takip sistemi olduğunun altını çizdi.

Başkan Vaha Seçer’de, genel kurulda tekrar Başkanlığa seçilen Veysel Sarı ve yönetimini tebrik etti ve daha önce olduğu gibi Mersin Kamyoncular, Kamyonetçiler, Otobüsçüler, Otomobilciler ve Şoför esnafının mesleki yaşamlarının iyileştirmesi için yapılacaklar konusunda birlikte hareket edileceğini belirtti ve Başkan Veysel Sarı ve yönetimine tekrar başarı dileklerinde bulundu.

Ziyaret sohbetle sürdü ve anı fotoğrafının çekilmesiyle son buldu.

 

Mersin Medya Grup A.Ş.