Radyohaber.net

VERGİ ÖDEMELERİNDE SON GÜN 31 MAYIS

VERGİ ÖDEMELERİNDE SON GÜN 31 MAYIS
25 Mayıs 2023 - 19:30

 TOROSLAR BELEDİYESİNİN VEZNELERİ BU HAFTA SONU AÇIK

 

Emlak, iş yerlerine ait Çevre Temizlik (ÇTV) ile İlan ve Reklam Vergilerinin 2023 yılı ilk taksit ödemeleri; 31 Mayıs 2023 Çarşamba günü sona erecek.

 

Toroslar Belediyesi, vergilerinin ilk taksitini yatırmak isteyen mükellefler için belediye veznelerini bu hafta sonu açık tutacak.

 

Toroslar Belediyesinin ana hizmet binasındaki tahsilat veznesi; vatandaşların vergi ödemelerini rahat ve hızlı bir şekilde yapabilmeleri için 27 Mayıs Cumartesi ve 28 Mayıs Pazar günü 09.00 ile 16.00 saatleri arasında hizmet verecek.

 

“ÖDEMEDE ONLİNE KOLAYLIK”

 

Mükellefler, vergi ödemelerini veznelerden nakit veya kredi kartıyla yapabilecekleri gibi Toroslar Belediyesinin tahsilat.toroslar-bld.gov.tr internet adresi üzerinden T.C. kimlik numarasını girerek online olarak da gerçekleştirebilecek.

 

Vatandaşların herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için ödemelerini son güne bırakmamalarını isteyen belediye, veznelerde yoğunluk oluşmaması amacıyla 31 Mayıs 2023 Çarşamba günü sona erecek olan emlak, ÇTV ve ilan, reklam vergilerinin 2023 yılı ilk taksit ödemesi için tahsilat veznelerini bu hafta sonu açık bulunduracaklarını bildirdi.

 

 

Mersin Medya Grup A.Ş.