Radyohaber.net

Vali Pehlivan’dan MTSO’ya Ziyaret

Vali Pehlivan’dan MTSO’ya Ziyaret
09 Haziran 2022 - 0:39

 

Vali Ali Hamza Pehlivan, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası’nı (MTSO) ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, MTSO Meclis Başkanı Hamit İzol ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

MTSO binası önünde Başkan Kızıltan ve Meclis Başkanı İzol tarafından karşılanan Vali Pehlivan, ziyareti esnasında ilk olarak Oda bünyesindeki hizmet birimlerini ziyaret etti, burada işlemleri için sırada bekleyen vatandaşları selamladı.

Daha sonra MTSO bünyesinde hizmet veren Endüstriyel Tasarım ve KOBİ Danışmanlık Merkezi (Atölye 1886)’ni gezen Vali Pehlivan, Atölye1886’da verilen hizmetler hakkında bilgiler aldı. Çalışanlara başarı ve kolaylıklar diledi.

Ardından toplantı odasına geçerek yönetim kurulu, divan kurulu üyeleri ve MTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı Başkanı Sadık Çağatay Güneş ile bir araya gelen Vali Ali Hamza Pehlivan, MTSO’nun çalışma ve faaliyetleri, devam eden projeler ile kentin tanıtımına yönelik çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Çeşitli konular üzerinde fikir alışverişinde bulunulan ziyarette Vali Pehlivan, MTSO Başkanı Ayhan Kızıltan ve MTSO Meclis Başkanı Hamit İzol nezdinde tüm üyelere ve personele çalışmalarında kolaylık ve başarılar diledi.

Mersin Medya Grup A.Ş.