Radyohaber.net

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Tarsus İdman Yurdu Başkanı H.Şahin Kırbıyık Basın Mensupları ile Buluştu

Tarsus İdman Yurdu Başkanı H.Şahin Kırbıyık Basın Mensupları ile Buluştu
04 Nisan 2021 - 18:01

Misli.com 2.’nci Lig Kırmızı grupta mücadele eden Tarsus İdmanyurdu Kulübü Başkanı Harun Şahin Kırbıyık, önümüzdeki yıl Tarsus İdmanyurdu olarak şampiyonluğu hedeflediklerini söyledi.

Misli.com 2.’nci Lig Kırmızı grupta mücadele eden Tarsus İdmanyurdu Kulübü Başkanı Harun Şahin Kırbıyık, önümüzdeki yıl Tarsus İdmanyurdu olarak şampiyonluğu hedeflediklerini söyledi. Tarsus İdmanyurdu Tesislerinde düzenlenen Basın Toplantısına Başkan H.Şahın Kırbıyık,İle birlikte Yönetim Kurulu üyeleri Cumali Kırbıyık, Özer Alp Kasım Özyamanoğlu ve Tarsus İdmanyurdu Teknik Direktörü Ergün Pembe katıldı.Basın toplantısında, Konuşan Başkan Kırbıyık Yeni Büyük Tarsus Yürüyüşü olarak yola çıktıklarını Tarsus İdmanyurdu’nu ve Tarsus’u dünyanın her yerinde tanıtmak için çaba göstereceklerini söyledi. Başkan Şahin Kırbıyık; Yeni yönetim kurulu olarak göreve geldikleri günden  itibaren bir an evvel  Futbolcuların  alacaklarını ödeyip Daha sonra Kulübün  tesis yatak kapasitesini artırmak, tesislerimizi yaşanabilir hale getirmek ve bununla birlikte 2 adet store açma çalışmasına hız vermiş bulunuyoruz.

Tarsus İdmanyurdu’nun vizyonunu geliştirmek ve marka değerini arttırmak adına çalışmalarımıza başladık. Biliyoruz ki taraftarlarımızın ve halkımızın bizden beklentileri büyüktür ve biz de bu bilinçle daha fazla çalışmak ve başarmak için görevimizi sürdürüyoruz” dedi. Tarsus İdman yurdu yönetim kurulu olarak büyük hedefleri bulunduğunu, bunun için ilk etapta Tarsus’a yeni ve modern bir stad ve spor kompleksi kazandırmayı hedeflediklerini belirten Başkan Kırbıyık, “Tarsus İdman yurdu yönetimi olarak 98 yıllık köklü ve onurlu kulüp olan Tarsus İdman yurdu markasını tüm dünyaya tanıtmak istiyoruz. Tarsus ekonomisine ve Tarsus İdmanyurdu’na katkı sağlayacak çeşitli ulusal ve uluslar arası etkinlikler, Tarsus İdman yurdu gala geceleri, online Tarsus İdman yurdu TV‘nin kurulması ve yürütülmesi, YouTube Tarsus İdman yurdu TV’den canlı yayınlar, Instagram etkinlik zamanı kulübün tarihi ile ilgili soru cevapla bilet satılması gibi etkinlikler, Z ve alfa kuşaklarının kulübe bağlılığını oluşturacak kampanyalar düzenlenmesi en önemli projelerimiz arasındadır” diye konuştu. Kırbıyık, “Tarsus İdmanyurdu store bilgi ve birikimlerimizi en iyi şekilde kullanarak en özel ürünleri büyük taraftarlarımıza yakışır şekilde sunacağız. Bunun için kent merkezinde ve eski Adliye sarayı arkasında 2 adet kamyon store yakında faaliyete başlayacak. Forma ve diğer taraftar ürünleri sadece bir giysi değil bir ifade biçimidir. Sürekli güncelleyeceğimiz ürün çeşitliliği ile taraftar Store’muzu en iyi şekilde ortaya çıkaracağız” dedi. Tarsus İdman yurdu’nun alt yapısının çok güzel ve sağlam olacağını, bu nedenle Futbol Akademisi için kolları sıvadıklarını ifade eden Başkan Kırbıyık, “Futbol akademileri futbolun vazgeçilmez olgusudur. Bu nedenle amatör takımlarımızdaki yetenekli futbolcuları keşfetmek için bir ekip kurduk. Bu projedeki amacımız ülkemizde ve bulunduğumuz bölgede Yıldız futbolcu modelini oluşturup sayılarının çoğalmasına katkıda bulunmak olacaktır” şeklinde konuştu. Başkan olmadan ve olduktan sonra Tarsus İdmanyurdu için kendi cebinden 5 milyon liranın üzerinden para harcadığını vurgulayan Başkan Kırbıyık, “Tarsus İdmanyurdu olarak kimseden para istemiyoruz. Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan’dan maddi bir beklentimiz yok. Kendisinden manevi destek istiyoruz. Bu konuda yardımcı da oluyor. Tarsus’a yakışır yeni bir stad ve bunun yer aldığı bir spor kompleksi yaptırmak istiyoruz. İncirlikuyu mevkiinde Belediyeye ait 50 dönümlük bir alan var. Burasının Tarsus İdmanyurdu’na verilmesinin sözünü aldık. Tarsus’a yüksek kapasiteli bir stad ve Spor Kompleksi yaptıracağız” dedi. Önümüzdeki sezon şampiyon olabilecek bir kadro oluşturacaklarını belirten Başkan Kırbıyık, “Teknik Direktörümüz Ergün Penbe ile yolumuza devam edeceğiz. Önümüzdeki yıl 2. Ligde şampiyon olmayı hedefliyoruz. 100. yıldaki hedefimiz tabiî ki Süper ligdir” şeklinde sözlerini tamamladı.

kaynak: frekans haber

 

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Mersin Medya Grup A.Ş.