Radyohaber.net

Sorunlara Çözümler Buluşması’nda Amaç 4: Nitelikli Eğitim Konuşulacak

Sorunlara Çözümler Buluşması’nda Amaç 4: Nitelikli Eğitim Konuşulacak
25 Nisan 2022 - 1:23

Sorunlara Çözümler Buluşması’nda Amaç 4: Nitelikli Eğitim Konuşulacak

 

Sürdürülebilirlik Adımları Derneği’nin UNDP Türkiye çözüm ortaklığı ve Zorlu Holding desteğiyle yürüttüğü Sorunlara Çözümler Buluşması’nın 26 Nisan 2022 tarihli oturumuNitelikli Eğitim odağında gerçekleşecek.

 

 

Sürdürülebilirlik Adımları Derneği’nin UNDP Türkiye çözüm ortaklığı ve Zorlu Holding desteğiyle yürüttüğü Sorunlara Çözümler Buluşması’nda Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nın önemli başlıkları ele alınmaya devam ediliyor.

 

Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları özelinde yapılan ilham verici çalışmaları ve iyi uygulama örneklerini dinlemek, karşılıklı fikir ve deneyim paylaşımında bulunmak amacıyla düzenlenen Sorunlara Çözümler Buluşması26 Nisan 2022 Salı günü 18.00 – 19.30 saatleri arasında, Amaç 4: Nitelikli Eğitim odağında gerçekleşecek.

Sosyal girişimcileri, akademisyenleri, sivil toplum kuruluşlarını, özel sektörü ve kamu kurumlarını bir araya getiren Sorunlara Çözümler Buluşması’nda Türkiye’de eğitimin mevcut durumu, eğitimde fırsat eşitliği ve kurumların iyi uygulama örnekleri konuşulacak.

 

Moderatörlüğünü UNDP Türkiye İletişim Sorumlusu Bahar Paykoç’un yapacağı panelde; İzelman YK Başkanı ve İzmir Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Adnan Akyarlı, Öğretmen Ağı Genel Koordinatörü Buket Sönmez, Tolkido Kurucu Ortağı Can Yıldız ve Esas Sosyal Direktörü Özlem Akgün konuşmacı olarak yer alacak.

Mersin Medya Grup A.Ş.