Radyohaber.net

RATEM’den Ankara çıkarması

RATEM’den Ankara çıkarması
07 Ocak 2022 - 19:22

RATEM tarafından oluşturulan bir heyet, daha önce gerçekleştirdikleri ziyaretlerde iletilen talepler ile ilgili Ankara’da bir takım ziyaretler gerçekleştirdi.

RATEM Yönetim Kurulu Başkanı M.Aydın ŞERBETCİOĞLU Yaptığı açıklamada; “RATEM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarımız,İlhan YALÇIN ve Mustafa Öztürk İŞLER, Genel Saymanımız Zafer BEYAZ, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ömer Faruk HAMURCU  ve Hakan KANDEMİR ’den oluşan bir heyet ile birlikte Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdik.

AK PARTİ Medya ve Tanıtımdan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Hamza DAĞ, AK PARTİ Genel Başkan Vekili Sayın Binali YILDIRIM ve TÜRKSAT yetkilileri ile gündemimizdeki konularla ilgili görüşmelerde;

Hamza DAĞ ile daha önceki ziyaretimizde de ilettiğimiz taleplerimiz ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk.
Siyasi Parti ziyaretlerimize AK PARTİ Genel Başkan Vekili Sayın  Binali  YILDIRIM  ile başlamış bulunuyoruz. Bu  ziyaretimizde sektörümüzün sorunları ve çözüm önerilerimizle birlikte Taleplerimizi de Kendilerini ileterek destek istedik .

TÜRKSAT Pazarlama Koordinatörü Süleyman KUZU ile yaptığımız görüşmelerde Yerel Uydu TV’lerimizin sorunlarına kalıcı çözüm üretebilmek için oluşturduğumuz sistem ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk.
Önümüzdeki günlerde de diğer Siyasi Parti Genel Başkanları ve Büyük Şehir Belediye Başkanlarını ziyaret programlarına başlıyor olacağız” ifadelerine yer verdi.

RATEM Yönetim Kurulu üyesi ve Kandemir Medya CEO’su Hakan Kandemir, Ankara’da sektörün isteklerini adına yararlı görüşmeler yaptıklarını söyledi. Kandemir, “AK Parti Genel Başkan Vekili Sayın
Yıldırım AK Parti Medya ve Tanıtımdan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İzmir Milletvekilimiz Sayın Hamza Dağ ve TÜRKSAT yetkilileri ile yaptığımız görüşmelerden yararlı sonuçlar alacağımıza inanıyorum” dedi.

Mersin Medya Grup A.Ş.