Radyohaber.net

Paymes Kart ile Banka Hesabına İhtiyaç Kalmıyor

Paymes Kart ile Banka Hesabına İhtiyaç Kalmıyor
11 Mayıs 2022 - 10:37

 

Geçtiğimiz günlerde exit yaptığını açıklayan, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan MENA Bölgesi’nin lider ödeme ve elektronik para kuruluşu PayTabs ile birleşen Paymes, lider olduğu Türkiye pazarında sosyal ticaretle uğraşan yüz binlerce kullanıcısının hayatını kolaylaştırıp, tüm dünyada kullanabileceği yenilikçi ödeme aracı Paymes Kart’ı duyurdu.

 

Türkiye’nin en fazla kullanıcıya sahip ödeme platformu Paymes, yenilikçi bakış açısıyla üreten insanların hayatını kolaylaştırmak adına yeni bir fintech ürününe daha imza atıyor. Sosyal ticaretle Türkiye ve Azerbaycan üzerinden satış yapan kurum ve kişiler, pazara sunulan Paymes Kart ile finansal işlemlerini tüm dünyada güvenle yapabilecek. İlk aşamada Türkiye ve Azerbaycan pazarlarında Paymes üzerinden gelir elde eden birey ve kurumların hak ediş ödemelerini Paymes Kart ile çekmesini sağlamayı hedefleyen şirket, kullanıcıların bu yenilikçi kart sayesinde dünyanın her yerinde harcama yapabilmesine de olanak sağlayacak.

 

Paymes Kart ile finansal özgürlüğe bir katkı daha

 

Paymes Kart’ın farkı, herhangi bir banka hesabı açılışına gerek duyulmadan, kısa bir kullanıcı tanıma işleminin ardından erişilebilir olması diyen Paymes Kurucu Ortağı ve CEO’su Sabrican Zaim, “Paymes Kart’ın, bizimle yürüyen tüm girişimcilerimize globalleşme konusunda fırsat sağlayacağını düşünüyoruz. Sınır ötesi satış yapmaları konusunda onlara imkan sağlarken, ödemelerinin aynı gün içerisinde ve banka hesaplarına ihtiyaç duymadan Paymes Kartlarına yatacağı geliştirmeler özelinde çalışıyoruz. Özellikle nakit akışı konusunda global sorunların yaşandığı bir dönemde, Paymes olarak üreten kişilere destek sağlamayı her zamanki gibi bir sorumluluğumuz olarak görüyoruz. Yakın zamanda birçok finans kuruluşu ile iş ortaklıklarına imza atarak, satıcılara yönelik mikro kredi ve alışveriş kredilerini de Paymes kartlara bağlayacağız. Paymes Kart şu an alıcılar için değil, satıcı kullanıcılarımız için tasarlanmış durumda. Satıcı kullanıcılarımız Paymes Kart ile banka hesabına ihtiyaç duymadan tüm dünyada hak edişlerini ATM’lerden çekebilecekleri gibi, online ve fiziki alışverişlerinde de Paymes Kart’ı kullanabilecekler. Paymes olarak her zaman olduğu gibi kullanıcılarımızı finansal özgürlüğe giden yolda desteklemeyi sürdüreceğiz” dedi.

 

Türkiye ve Azerbaycan’da bulunan kullanıcılar, Mayıs ayı itibariyle Paymes Kart’lara online olarak talep oluşturarak ulaşabiliyor. Azerbaycan’da alışveriş merkezleri ile sabit Paymes noktaları aracılığıyla da erişilebilecek kartlar ayrıca; Paymes üye ekranlarından ve çağrı merkezinden de talep edilebilecek.

 

Bir süre önce, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan MENA Bölgesi’nin lider ödeme ve elektronik para kuruluşu PayTabs ile güçlerini birleştiren Paymes’in Türkiye ofisi PayTabs’in Avrasya operasyonlarının yönetim merkezi olmuş ve PayTabs’in MENA bölgesinde bulunan ofislerine Paymes markasıyla sosyal ticarete yönelik ürünlerle hizmet verileceği ve bu doğrultuda yenilikçi Paymes ürünlerinin EMEA Bölgesi’nin tamamına ulaştırılacağı açıklanmıştı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Mersin Medya Grup A.Ş.