Radyohaber.net

Mut’ta MHP’nin Güç Birliği  

Mut’ta MHP’nin Güç Birliği  
23 Mayıs 2022 - 17:52

MHP’nin Mut Kapalı Spor Salonunda Gerçekleştirdiği Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma Aydınlatma Toplantısına Yoğun Katılım Oldu.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin ‘Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma’ toplantısı Mut İlçesinde gerçekleşti. Mut kapalı spor salonunda yapılan toplantıya, MHP İl başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MYK Üyesi Serdar Soydan, MDK Genel Sekreteri ve YSK Temsilcisi Kürşat Türker Ercan MHP Mersin Milletvekilleri Baki Şimşek, Olcay Kılavuz, Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar, MHP Mut İlçe Başkanı ve Parti yöneticileri, BBP Mut İlçe Başkanı ve ilçe Yöneticileri, AK Parti İlçe Başkanı ve yöneticileri, Mut Mahalle Muhtarları, STK Başkanları ve yöneticileri,  vatandaşlar katıldı. Mut Belediye Başkanı Volkan Şeker Milliyetçi Hareket Partisi’nin ‘Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma’ toplantısında şunları söyledi. Başkan Şeker “MHP, Liderimiz Devlet Bahçeli ve öncesinde başbuğumuz Alparslan Türkeş’in önderliğinde 53 yıldır yüce amaç uğruna çıktığı yoldan ve Atatürk’ün yolundan hiçbir zaman ayrılmadı. Bugün de “Devlet Bahçeli” demek, eşittir güven demektir. Devlet Bahçeli’nin her zaman için “önce ülkem ve milletim” dediğini, asla kendisini ön plana çıkarmadığını ve bu ülke, bu vatan ve bu millet için, milletten aldığı güçle nasıl bir mücadele içinde olduğunu aziz milletimiz gayet iyi görüyor. Bizim, Atatürk ilke ve inkılaplarının peşinden giden, vatansever CHP seçmeniyle hiçbir sorunumuz yoktur Milletimiz 2023 seçimlerinde gerçekleri saptıranlara gerekli dersi verecektir” dedi.

BAŞKAN VOLKAN ŞEKER TEŞEKKÜR ETTİ.

Mut Belediye Başkanı Volkan Şeker

MHP Genel Başkanımız,  Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’in talimatlarıyla İlçemizde düzenlenen “Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma” programı kapsamında; MHP MYK ve MDK Üyelerine, MHP Mersin Milletvekillerine, Belediye Başkanlarına, MHP İl ve İlçe Teşkilatlarına, Ak Parti İlçe Teşkilatlarına, BBP İlçe Teşkilatlarına, Ülkü Ocakları İl ve İlçe Teşkilatlarına, Belediye Meclis Üyelerine, Muhtarlarımıza ve bizleri bu öneli günde yalnız bırakmayan Vatandaşlarımıza Katılımlarından dolayı herkese teşekkür ediyorum dedi.  MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli; Adım Adım 2023 programı kapsamında Mersin İlinin bütün ilçelerinde 2023 seçimleri için çalışmalarımıza başladık. Mut halkı bize güvendi yerel seçimlerinde bizleri yalnız bırakmadı. İnşallah 2023 seçimlerinde Cumhur ittifakı olarak zaferle kazanacağımızdan hiç şüphem yok dedi. Mersin Milletvekilleri yaptıkları konuşmada; Hükümetimiz çalışmalarına devam ediyor. Temmuz ayında maaş artışları olacak, Asgari ücretlilerimizin yüzü gülecek. Çiftçilerimizin yüzleri gülecek. 2023 Seçimlerinde Cumhur ittifakı olarak bizler gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bizlere güvenin Türkiye Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeliye güvenin dedi. MHP MYK Üyesi Serdar Soydan “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin vermiş olduğu talimatlarla şimdiye kadar yapmış olduğumuz programlarda alnımız akıyla çıkıyoruz ve başarılı programlar gerçekleştirdik. Şimdide Mut ilçemizde  ‘2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantı’mızı gerçekleştiriyoruz. “Sayın Genel Başkanım Devlet Bahçeli Beyefendi ülkem için ne yapabilirim. Benim aklım hep Türkiye’dir diye düşünür. Önce ülkem önce milletim önce partim ve sonra ben. Genel başkanımızın bir kere ben dediğini duymadık. Hep biz dedi, hep biz diye baktı, hepimize evlatlarım diye baktı, davasına davam diye baktı, Genel başkanımız rahmetli başbuğumuza atamız diye baktı. O zaman sağdan soldan dönenlere değil, davamıza bakacağız, teşkilatlarımıza sahip çıkacağız. Hep birlikte inşallah 2023 yılında çok ciddi sayıda meclise İnşallah Milliyetçi Hareket Partisi’ni taşıyacağız. Çalıştık, uğraştık, inananlar yanımızda oldular. İnanmayanlar karşıdan baktılar. Mersinden 2 milletvekili gönderdik. Yeter mi yetmez bu topraklar Milliyetçi Hareket Partisi’ne 5 milletvekili vermiş topraklardır. Milliyetçi hareket partinse gönül verenler davasına sahip çıkanlardır, Çünkü Genel Başkanımız ifadesiyle bu dava kutlu davadır” dedi.

Mersin Medya Grup A.Ş.