Radyohaber.net

MTSO Başkanı Kızıltan, firmanın çalışmalarını yerinde inceledi

MTSO Başkanı Kızıltan, firmanın çalışmalarını yerinde inceledi
21 Ocak 2022 - 2:48

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, Ekobaymar Alışveriş Merkezi Sahibi Şemsettin Bayar ile bir araya gelerek bir taraftan firmanın çalışmaları hakkında bilgi alırken diğer yandan sektördeki gelişmeleri dinledi.

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, Ekobaymar Alışveriş Merkezi Sahibi Şemsettin Bayar ile bir araya gelerek bir taraftan firmanın çalışmaları hakkında bilgi alırken diğer yandan sektördeki gelişmeleri dinledi. Özellikle başta elektrik olmak üzere girdi maliyetlerindeki artışın sektöre yansımalarının ele alındığı görüşmede bu süreçte online ticarete yatırım yapan firmaların yoluna uzun soluklu devam edebileceği vurgulandı.
Görüşmede MTSO’nun sunduğu hizmetlere değinen Şemsettin Bayar, “Bu süreçte bizi yalnız bırakmamanız, ziyaretimize gelmeniz büyük moral oluyor. Aynı zamanda Oda’mızın etkinliklerini, düzenlediği eğitimleri yakından takip ediyoruz. Gerek işveren gerekse çalışanların gelişimi, firmaların kurumsallaşması adına önemli organizasyonlar düzenliyorsunuz” ifadelerini kullandı.

Mersin Medya Grup A.Ş.