Radyohaber.net

MGC ile Uğur Okulları arasında protokol imzalandı

MGC ile Uğur Okulları arasında protokol imzalandı
21 Mayıs 2021 - 19:19

 

Mersin Gazeteciler Cemiyeti (MGC) ve Uğur Okulları arasında eğitim protokolü imzalandı. Bu protokole göre MGC üyelerinin velisi olduğu öğrencilere yüzde 30 indirim uygulanacak.

 

Uğur Okulları Kurumsal İletişim Yöneticisi Pelin Bulduk, MGC’yi ziyaret ederek Başkan R. Kaya Tepe ile kurumsal eğitim sözleşmesi protokolü imzaladı.

 

İmzalanan protokolün gazetecilere katkı sağlayacağını belirten MGC Başkanı R. Kaya Tepe, “Özellikle pandemi sürecinde çocukların eğitimi çok daha önem kazandı. Gazetecilere bu imkanı sağlandığınız için teşekkür ederiz.” dedi.

 

Kayıt taleplerinin kayıt yaptırılmak istenen Uğur Okullarının burslu ve indirimli kontenjanları esas alınma kaydı ile değerlendirileceğini söyleyen Pelin Bulduk, “Uğur Okulları 58 yıllık geçmişi olan bir okul. Bu nedenle Mersin Gazeteciler Cemiyeti üyelerine yüzde 30 oranında bir indirim tanımlamayı düşündük. Bizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz sizlere.” diye konuştu.

 

Protokole göre indirim, sadece Uğur Okullarına ilk defa yapılacak yeni kayıtlar ve tüm kademeler (okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise) için geçerli olacak. MGC üyeleri, üyeliğe dair belge göstermeleri halinde 2021-2022 eğitim ve öğretim dönemlerinde uygulanacak olan indirimden yararlanabilecek.

 

 

Mersin Medya Grup A.Ş.