Radyohaber.net

MEZİTLİ ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ’NDE İFTAR PROGRAMI

MEZİTLİ ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ’NDE İFTAR PROGRAMI
28 Nisan 2022 - 10:19

Mezitli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı ve Mezitli Sanayi Sitesi Başkanı Bünyamin Önel iftar programı düzenledi.

Düzenlenen iftar programına Mezitli İlçe Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Talat Dinçer, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ayhan Kızıltan, çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi ile davetli katıldı.

Yoğun bir katılımın olduğu iftar programının ardından dualar edilerek birlik ve beraberlik mesajları verildi.

İftar programında konuşan Mezitli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı ve Mezitli Sanayi Sitesi Başkanı Bünyamin Önel, Ramazan ayının İslam Alemi için büyük anlamlar ifade ettiğini söyledi. Önel, “Ramazan ayının manevi dünyamızda müstesna bir yere sahip. Başlangıcı rahmet, ortası mağfiret, sonu kurtuluş vesilesi olan mübarek Ramazan ayını tamamlamak üzereyiz. Rabbim tekrarı kavuşmayı nasip etsin. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramına bizleri kavuşturduğu için Rabbimize hamd-ü senalar ediyorum. Sevgi ve merhamet kapılarının ardına kadar aralandığı Ramazan ayında; özünde yer alan yardımlaşma, dayanışma, hoşgörü, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularıyla, dua ve ibadetlerimizle layığıyla idrak edebilmeyi Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum.” dedi.

Önel, ramazan sofralarında kalabalık olmanın anlamlı olduğuna değinerek, Mezitli Esnaf Kefalet Kooperatifi Olarak Selvili Restaurant düzenlemiş olduğumuz iftar programına davetimizi kırmayarak katılan, Mezitli İlçe Kaymakamımız Sayın Ahmet Erdoğdu Bey’e, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı  Sayın Vahap Seçer Bey’e, Mezitli Belediye Başkanı Sayın Neşet Tarhan Bey’e, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Sayın Talat Dinçer Bey’e, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Ayhan Kızıltan Bey’e, Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Sayın Abdulhalim Batur Bey’e, Mersin Çiçekçiler Odası Başkanı Sayın Ahmet Özdemir Bey’e, Adalet ve Kalkınma Partisi Mezitli İlçe Başkanı Sayın Zafer Uslu Bey ve yönetimine, Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli İlçe Başkanı Sayın Ahmet Serkan Tuncer Bey ve yönetimine, Milliyetçi Hareket Partisi Mezitli Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikaları Başkanı Sayın Aslı Könte Öz hanımefendiye, Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri Sayın Bedri Dursun, Sayın Erhan Contar, Sayın Hasan Özalp Önal Bey’e, Mersin Büyükşehir Daire Başkanlarına, Mezitli Belediyesi Meclis Üyeleri ve Daire Müdürlerine, Halkbankası Mezitli Şube Müdürü Sayın Nilüfer Meter Demirdaş ve Çalışma arkadaşlarına, Mezitli İş Bankası Müdürü Sayın Haydar Şentürk Bey’e, Mezitli İlçemizin çok değerli mahalle muhtarlarına, basın mensuplarımıza, Selvili Restaurant Sahibi Sayın Eşref Kızılyamaç ve çalışanlarına  hizmetleri için, tüm katılımcılara ve özellikle Kooperatifimizin olmazsa olmazı çok kıymetli  ortaklarına ve değerli ailelerine, Ramazan Ayının bereketini ve birlikteliğimizin en güzel örneğini ve daima yanımızda olduklarını gösterdikleri  için ayrı ayrı teşekkür ediyor, sevgi, ve saygılarımı sunuyorum. Bu vesile ile mübarek kadir gecenizi kutlar tüm dualarınızın ve ibadetlerinizin kabul olmasını dilerim.” ifadelerini kullandı.

Mersin Medya Grup A.Ş.