Radyohaber.net

MERSİN MARİNA LİONS’TA YİĞİT GÖKŞEN DÖNEMİ

MERSİN MARİNA LİONS’TA YİĞİT GÖKŞEN DÖNEMİ
15 Temmuz 2021 - 7:13

 

Mersin Marina Lions’ta devir teslim töreni heyecanı yaşandı. Kurucu Başkan Nuran Kurt görevi başarılı iş insanı Yiğit Gökşen’e teslim etti.

 

Divan Otelde düzenlenen devir teslim törenine Konsey Başkanı Yaşar Ateşoğlu başta olmak üzere çok sayıda lions katılım sağladı. Görevi Kurucu Başkan Nuran Kurt’tan teslim alan 2021-2022 dönem Başkanı Yiğit Gökşen, toplumsal gelişme için lionsların önemine dikkat çekti.

 

Sosyal yaşam ve eğitim başta olmak üzere bir çok alanda gelişim için çalışmaya devam edeceklerini söyleyen Gökşen, “Lionslar toplumun gelişmesine katkıda bulunmak için vardır. Sosyal yaşama katkıda bulunmak, karşılıksız hizmet etmek ve farkındalık oluşturmak amacı ile bir aradayız. Bu kocaman ailenin bir ferdi olmak, düşüncelerimi burada hayata geçirme fırsatı elde ettiğim için çok mutluyum. Mersin’de dokunmak, değişim yaratmak ve dikkat çekmek istediğimiz birçok husus var.” dedi.

 

Lionslara teşekkkür eden Gökşen, yol haritalarının hazır olduğunu kaydederek hareketli bir dönem geçireceklerini belirtti, ayrıca görevi devraldığım Kurucu başkanımız Nuran Kurt’a kabinedeki görevleri; Lions Quest ve Barış Posteri güney bölge sorumlusu olarak başarılar diliyorum.

 

YİĞİT GÖKŞEN KİMDİR?

Başarılı iş insanı Yiğit Gökşen 1977 Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi İnşaat ve Kamu Yönetimi mezunu olan Gökşen, Mersin’de yürütülen birçok proje ve sosyal sorumluluk çalışmalarında yer almış, bu alanda ismini sık sık duyurmuştur. Daha önce Akdeniz Kent Konseyi Başkanlığının yanı sıra MESİAD Genel Sekreterliği yapan Gökşen, birçok STK’da çeşitli görevler aldı. Belediyelere çeşitli teknolojik altyapı, kent mobilyaları ve organizasyonlar sağlayan, Gökşenler Grup Yönetim Kurulu Üyeliği yapmaktadır.

Mersin Medya Grup A.Ş.