Radyohaber.net

KAMU OYUNA DUYURU!

KAMU OYUNA DUYURU!
09 Ağustos 2021 - 19:41

Sevgili Hemşehrilerim.

Siyaset aklı başında insanlar tarafından yapıldığı sürece hem Milletimiz,hem Ülkemiz,hemde yaşadığımız kentler ve hemşehrilerimiz nezdinde güzel  bir anlam kazanır.

Aksi takdirde bulundukları makam ya da mevkileri hak edipte içine sindiremeyen insanlar tarafından yüze bulaştırılır!

Siyasetçi üslubuna dikkat etmeli, edep sınırlarını aşacak ifadeler kullanarak kendisini toplumda küçük düşürecek,rezil edecek konuma sokmamalıdır!

Maalesef son günlerde tavır ve davranışları ile her geçen gün Halkın gözünden düşerek,itibar kaybeden bir gurup zevat kaybettikleri irtifa nedeniyle sağa sola saldırmakta,başta

İYİ PARTİ’miz olmak üzere İl Başkanımız Mehmet Dutar ile Şahsımı hedef göstererek,küfür ve hakaretlerle çılgınca tavırlar sergilemekte,kelime haznelerinin ne kadar yetersiz olduğu konusunda kamu oyuna kendilerini ifşa etmektedirler.

Zira kelime haznesi yetersiz olan kişiler meramlarını anlatmaya çalışırken,içlerinde taşıdıkları kin,nefret,küfür ve iftiralarını dolgu malzemesi olarak kullanırlar!

Şunu açıkça ifade ediyorum ki;

Onlar düştükleri bu durumda,kendi çamurlarında oynamaya devam etsinler!

Bizler bu oyuna gelmeyecek ve işimize bakacağız.

Zira biz Yüce Milletimize bir söz verdik!

Türkiye’mizi şu an içinde bulunduğu yönetim krizinden çıkarmaya,İyileştirilmiş ve Güçlendirilmiş Parlamenter Sistemle buluşturuncaya kadar demokratik kurallar çerçevesinde mücadelemize devam edeceğiz.

Bizim birileri gibi kin ve nefretle sürdüreceğimiz herhangi bir politikamız olamaz.

Bizim hiç bir ayrım yapmadan, birlik ve beraberlik içerisinde,hiç bir insanının aç ve açıkta olmadığı,

Ülke kaynaklarının birilerine peşkeş çekilmediği,

huzur ve güven ortamının tam olarak sağlandığı,

herkesin yarınından emin olduğu mutlu bir Türkiye yaratma hayalimiz var.

Bizler Türkiye genelinde başlatılan bu çirkin kampanya hakkında elbette sessiz  kalmayacak,Meclis’te yaptığı basın toplantısında şahsıma karşı beslediği kin,nefret ve attığı iftiralarla adeta kan kusarak bu  kampanyayı başlatan ve insanları tahrik edip,galeyana getirmek amacıyla suça teşvik eden malum vekil başta olmak üzere,bu kampanyayı sosyal medyada seviyesizce sürdürenler hakkında yasal haklarımızı kullanacak ve gerekli suç duyurusunda bulunacağız.

Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Sevgili Mersin’liler.

Yine Şundan herkes emin olsun ki,

İYİ PARTİ’nin siyaset anlayışında kavga ve gerginlik değil,Barış ve kardeşlik anlayışı hakimdir.

Mersin Medya Grup A.Ş.