Radyohaber.net

 

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince düzenlenen uyuşturucu operasyonunda (2) şüpheli yakalandı.
Toroslar İlçesi Arslanköy Mahallesi kırsalında (2) şahsın bahçede uyuşturucu elde etmek amacıyla kenevir bitkisi ekimi yaptığını bilgisine ulaşan jandarma ekipleri, şüpheli şahısları yakalamak ve uyuşturucu maddelere el koymak amacıyla titiz bir araştırma ve takip başlattı. Yapılan takip ve araştırma sonucunda uyuşturucu madde elde etmek amacıyla bahçeye kenevir bitkisi ekimi yapan (2) şahsı tespit eden ekipler harekete geçerek düzenledikleri operasyon ile (2) şüpheli şahsı yakalayarak gözaltına aldı.
Yasadışı ekim yapılan bahçede (382) kök kenevir bitkisi tespit eden Jandarma şüphelilere ait evde yaptığı aramada ise içime hazır (8.300) gram kubar esrar ile birlikte (1) adet av tüfeği, (1) adet hassas terazi ve suçtan elde edilen 7000 TL paraya el koydu.
Yakalanan (2) şüpheli Jandarmadaki işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edilmiş olup (1) şüpheli tutuklanırken (1) şüpheli şahıs ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

  Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince düzenlenen uyuşturucu operasyonunda (2) şüpheli yakalandı. Toroslar İlçesi Arslanköy Mahallesi kırsalında (2) şahsın bahçede uyuşturucu elde etmek amacıyla kenevir bitkisi ekimi yaptığını bilgisine ulaşan jandarma ekipleri, şüpheli şahısları yakalamak ve uyuşturucu maddelere el koymak amacıyla titiz bir araştırma ve takip başlattı. Yapılan takip ve araştırma sonucunda uyuşturucu madde elde […]

“JANDARMA; UYUŞTURU İMALATCILARINA NEFES ALDIRMIYOR”

POPÜLER GALERİLER
POPÜLER GALERİLER
POPÜLER GALERİLER
POPÜLER GALERİLER
POPÜLER GALERİLER
POPÜLER GALERİLER
POPÜLER GALERİLER
POPÜLER GALERİLER
POPÜLER GALERİLER
POPÜLER GALERİLER

Mersin Medya Grup A.Ş.