Radyohaber.net

İYİ Parti GİK Üyesi Kocamaz: “İYİ Parti sahadan hiç çekilmeyecek”

İYİ Parti GİK Üyesi Kocamaz: “İYİ Parti sahadan hiç çekilmeyecek”
17 Temmuz 2021 - 12:33

Çamlıyayla’dan “Gönül Seferberliği”ne tam destek

İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Burhanettin Kocamaz “Gönül Seferberliği” programına Çamlıyayla ilçesi ve mahallelerini ziyaret ederek devam etti. İYİ Parti GİK üyesi Kocamaz’a programda İYİ Parti Mersin İl Başkanı Mehmet Dutar, İYİ Parti GİK üyesi Mehmet Türe, Çamlıyayla ilçe başkanı Kudret Özdemir, il ve ilçe yöneticileri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş da eşlik etti.

Programa ilk olarak Sebil’den başlayan partililer esnaf ve vatandaş ziyaretinin ardından Çamlıyayla merkezde kurulan pazar yeri ziyaretine geçti. Pazar esnafı tarafından ilgi ve sevgiyle karşılanan Kocamaz ve beraberindekiler, esnafla bir süre sohbet edip sıkıntılarını dinledikten sonra ilçedeki diğer esnaf ve kahvehaneleri de ziyaret ederek sorunları yerinde tespit etti.

Çamlıyayla İyi Parti ilçe teşkilatı ve Muhtarlar Derneğini de ziyaret eden partililer Cuma namazının kılınmasının ardından Çakırlı, Atdağı, Koruncak, Darıpınarı, Bağçatağı esnafını da ziyaret edip vatandaşın sorunlarını dinledi.

Son olarak Sarıkavak bölgesini ziyaret eden Kocamaz ve beraberindeki heyet, burada da esnafın hal ve hatırını sorup, sorunlarını dinleyerek sorularına da cevap verdiler.

“İYİ Parti sahadan hiç çekilmeyecek”

Tam kapanma döneminde vatandaşların özellikle yoğun bir talebi olduğunu sahayı boş bırakmamaları konusunda ısrar ettiklerini dile getiren İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Burhanettin Kocamaz, Çamlıyayla ile birlikte Mersin’in 13 ilçesinin tamamına ulaşmış olduklarını söyleyerek, “Vatandaşlarımızla kucaklaştık, onların dertlerini dinledik problemlerini tespit edip bunlarla ilgili raporları genel merkezimize ulaştırmak düşüncesi ile yollardaydık. Çamlıyayla’da sabah Sebil ’den başladığımız bu çalışmalara merkez ve diğer köylerimiz ile birlikte bir günün mesaisini tamamlamış bulunuyoruz. Vatandaşlarımızdan gördüğümüz ilgi gerçekten bizi gelecek adına umutlandırıyor. Türkiye’nin içerisinde bulunduğu sıkıntılardan vatandaşlarımızın tamamı etkileniyor bizler bu sıkıntıları yerinde tespit etmiş olduk. İnşallah bu çalışmalarımız bundan sonra da devam edecek. İYİ Parti sahadan hiç çekilmeyecek” ifadelerine yer verdi.

“Vatandaşımızın bu gösterdiği ilgi ve gayretler bizim azmimizi daha da artırıyor”

Erken ya da zamanında yapılacak bir seçime gerek eksikleri sıkıntıları tespit ederek politikalar üretmek gerekse de vatandaşlar ile daha sık diyalog içerisinde olarak bu çalışmaların devam edeceğinin bilgisini veren Kocamaz, “Ben öyle inanıyorum ki vatandaşımızın bu gösterdiği ilgi  ve gayretler bizim azmimizi daha da artırıyor. Biz inşallah gerek Mersin, gerek ülkenin sıkıntılarını tespit etmek, vatandaşlarımızın, üreticilerimizin yaşadığı sıkıntıları bizzat yerinde görerek tespit etmek suretiyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İnşallah Türkiye bugün ki konumundan çok daha iyi olacak” dedi.

“Bayramın ülkemizde birlik ve beraberliğe huzur ve barışa kardeşliğe vesile olmasını niyaz ediyorum”

Yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla vatandaşların bayramını da kutlayan Kocamaz, “Bu vesile ile bütün hemşerilerimize saygılarımızı sevgilerimizi sunuyoruz. Şimdiden mübarek Kurban Bayramlarını tebrik ediyoruz. Bu bayramın ülkemizde birlik ve beraberliğe huzur ve barışa kardeşliğe vesile olmasını niyaz ediyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

Mersin Medya Grup A.Ş.