Radyohaber.net

Ataşehir Elektrikçi

Ataşehir Elektrikçi
Okundu
25 Mayıs 2021 - 22:08
Firma YetkilisiAtaşehir elektrikçi
Yetkili Telefon02165058441
Telefon02165058441
Faks02165058441
Web Sitesihttps://www.elektrikciatasehir.net
E-Postauskudar@gmail.com
Firma Adresi.
İl / İlçeİl ve İlçe Belirtilmemiş.
SektörlerSektör Belirtilmemiş.

Ataşehir Elektrikçi

İNTERNET ve TELEFON ARIZALARINIZIN KOLAY ÇÖZÜMÜ BURADA

Ataşehir Elektrikçi

Sektördeki en güvenilir ve teknoloji ile uyumlu çalışan en iyi elektrik firmalarından birisi olan İstanbul Ataşehir Usta Elektrikçi firmamız semtin en eski elektrikçilerinden birisidir. Mahallenize, evinize veya iş yerinize en yakın bir elektrikçi arayışına mı girdiniz? Ataşehir Elektrikçi Usta Elektrikçi firmamız sizin için acil elektrikçi gönderebilmekte ve deneyimli ekibimiz ile problemlere anında müdahale ediyoruz.

Yıllardır sektörde aktif olarak hizmet veren Usta Elektrikçi; bina elektrik tesisatı, elektrik arızaları, elektrik pano kurulumu, duvara TV montajı, telefon tesisatı, aydınlatma sistemleri kurulumu, güvenlik kamera sistemi kurulumu, yedek elektrik malzeme – parça satışı ve montajı alanlarında hizmetler sağlamaktadır.

Ataşehir elektrikçi

Ataşehir Elektrikçi İhtiyaçlarınıza Etkili Ve Yetkili Çözüm Odaklı Hizmet

 • Elektrik Tesisat Arızası tamiri
 • Petek Temizleme Yerden ısıtmalı sistemler için Etkili Çözüm
 • Elektrikli ev aletleri tamiri
 • İnternet hattı Tamiri ADSL İnternet Arıza
 • Ataşehir Zil tesisatı Tamiri Görüntülü diafon arızası Tamiri
 • Ataşehir Amfi Tamiri
 • Ataşehir Pikap Tamiri
 • Ataşehir Duvara Tv montajı
 • Elektrik Pano Kurulumu Ve tamiri
 • Kofra Sigorta Arızaları
 • Elektrik Kaçakları Sigorta kaçak akım rolesi Arızaları
 • Ataşehir Avize montajı
 • Ataşehir Korniş Montajı
 • Su tesisat Arızaları Tıkalı Banyo Lavabo vs Arızalarına çözümler
 • Jeneratör Genel Bakımı ve Peryodik bakım

 

Telefon Tesisatı ve İnternet Hattı Tamiri

Deneyimli kadro ile siz değerli müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için 7 günün 24 saati her zaman hizmetinizdedir. Müşterilerimizin memnuniyeti temel alınarak yola çıkılmıştır ve online sitemiz ile de sizlere en ayrıntılı bilgileri sunmayı hedefledik. Telefon hattındaki sorunlar, telefon çekmeme, internete erişim sorunları için bizimle her zaman her şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Arıza Yakalama Teknikleri

Binaların içerisinde oluşan arızaları belirlemek için işe hangi noktadan başlanılacağına karar verilmesi için uzman ve deneyimli kişilere ihtiyaç duyulur.

Bina içi telefon tesisatı (Ankastre): Bina girişinde yer alan terminal kutusundan itibaren abonedeki cihazların telefon şebekesine olan bağlantısını düzenleyen tesisattır.

Bina ana giriş terminali: Telekom şebekesi ile bina ana hat tesisatının irtibatlandırıldığı terminaldir.

Bina ana giriş terminal kutusu: Binanın ana terminalinin olduğu kapaklı kutuya denilir. Bu kutular dış etkenlerden korunacak kaliteli malzemelerden yapılmalıdır. Bunun için kaliteli malzeme tedarikçisi olan Usta Elektrikçi firmasını tercih etmelisiniz.

Ana hat tesisatı: Kat ya da ara telefon terminalleri ve bina ana giriş terminali arasındaki bağlantıyı sağlayan tesisat sistemidir.

Ara telefon terminali, ara terminal kutusu, kat terminal kutusu: Telefon terminallerini özenle monte ettiğimiz kapaklı kutudur.

Telefon prizi: Telefonun bina içindeki telefon ile bağlandığı noktadır.

Terminal bloğu: Telefon kablolarının kat, ara ve bina ana giriş terminal kutuları ile bağlantısını kuruyoruz ve işlemlerin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için bu bağlantı elemanlarını kullanıyoruz.

ADSL İnternet Arızası

Günümüzde internet kullanmayan kişi, internet bağlantısı olmayan cihar artık hiç kalmadı. Öyle yopun bir şekilde internet ile iç içe yaşıyoruz ki bazen en küçük bir kesintide dahi işlerimiz aksayabiliyor. ADSL arıza, internet kesintisi gibi sebeplerden dolayı sorunun çözümü için usta birilerinden yardım almak isteyebilirsiniz. Bu konuda İstanbul Ataşehir Usta Elektrikçi firması olarak birçok mahallede size ulaşabilir ve yardımcı olabiliriz.

Modeminiz ile ilgili bir sorun olduğunda modeminizin markası fark etmeksizin sizin için en iyi hizmeti veririz. Bu konuda eğitim almış, bilgi sahibi olan, deneyimli ve sıcakkanlı ekip üyelerimiz ile bu sorunlar giderilmektedir. İnternetinizi hızlı bir şekilde geri getirmemiz için online sitemizden hızlı servis bölgeleri alanını inceleyebilirsiniz.

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR

Mersin Medya Grup A.Ş.