Radyohaber.net

Divan Grubu, “Divan’dan Doğaya, Tohumdan Ağaca’’ dedi

Divan Grubu, “Divan’dan Doğaya, Tohumdan Ağaca’’ dedi
06 Ekim 2022 - 14:45

Divan Grubu, misafirlerine ve iş ortaklarına sunduğu kaliteli hizmet anlayışının yanı sıra bugünün kaynaklarını kullanırken gelecek kuşaklara daha iyi bir dünya bırakmak amacıyla da çalışmalarını sürdürüyor. Divan Grubu, ecording partnerliği ile “Divan’dan Doğaya, Tohumdan Ağaca’’ dedi

 

Otelcilik, gurme ürünler ve yeme-içme sektörlerinde faaliyetlerini sürdüren Divan Grubu, misafirlerine sunduğu kaliteli hizmet anlayışının yanı sıra bugünün kaynaklarını kullanırken gelecek kuşaklara daha iyi bir dünya bırakmak amacıyla projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. Divan Grubu, iklim krizine karşı teknolojik çözümler geliştiren ecorging partnerliği ile “Divan’dan Doğaya, Tohumdan Ağaca’’ diyor.

 

Divan Grubu, Dünya Turizm Günü’ne özel olarak ecording ile partnerliği çerçevesinde, Türkiye’de ve yurt dışında bulunan toplam 17 Divan otellerinde konaklayan misafirleri ve iş ortakları adına ecoDrone’larla doğaya tohum topu atışı yapıyor ve her misafirinin doğa için yeni bir umut olmasına katkı sağlıyor.

 

Divan Grubu’nun daha yaşanabilir bir dünya için hem ormanlaştırma ve biyoçeşitlilik çalışmalarına hem de eşitsizliklerin azaltılmasına katkıda bulunan kampanyasının detaylarına https://www.divan.com.tr/firsatlar/divandan-dogaya-tohumdan-agaca adresinden ulaşılabilir.

 

Mersin Medya Grup A.Ş.