Radyohaber.net

DEVA PARTİSİ AKDENİZ İLÇE YÖNETİMİ BAŞKAN SARI’YI ZİYARET ETTİ.

DEVA PARTİSİ AKDENİZ İLÇE YÖNETİMİ BAŞKAN SARI’YI ZİYARET ETTİ.
18 Kasım 2021 - 21:21

Deva partisi Akdeniz İlçe Başkanı Özcan Demir, İl Kadın çalışmaları Başkanı Songül Abdan, Sosyal İşler sorumlusu Hakan Ertingü, insan kaynakları sorumlusu Mehmet Bakırhan ve Seçim işleri sorumlu başkan yardımcısı Enver Demir, TŞOF Başkan Vekili ve Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı’yı makamında ziyaret etti.

Akdeniz İlçe Başkanı Özcan Demir, Başkan Veysel Sarı’ya İl Başkanları toplantısı için Ankara’da bulunan Mersin Kurucu İl Başkanı Cenk Cenkcimenoğlu’nun selamını da iletti.

Çok samimi bir havada geçen ziyarette, Akdeniz İlçe başkanı Özcan Demir, Genel Başkanları Ali Babacan’ın Mersin’de bazı İlçelerde halkla buluşmasında gördüğü ilgiden çok mutlu olduğunu,  Mersin Halkının da Genel Başkanları Ali Babacan’a büyük sevgi duyduğunu gözlediklerini belirterek, Deva Partisinin çok yakın bir süreçte Mersin’de önemli bir oy potansiyeline sahip olacağını ifade etti ve Başkan Veysel Sarı’ya Deva Partisinin proje ve çalışmarını içeren bir kitap verdi.

Başkan Veysel Sarı’da Deva Partisinin halkımızın arzuladığı ilkeli ve yapıcı bir politika izlediğini söyledi ve bu ziyaretten dolayı da çok mutlu olduğunu ifade etti.

Mersin Medya Grup A.Ş.