Radyohaber.net

ANNLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

ANNLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI
07 Mayıs 2022 - 22:38

Aile toplumun temelidir. Ailenin kalbi de annedir.
Yeryüzünde en kutsal görevi üstlenen annelerimiz, şefkat dolu yürekleriyle bizlere her zaman yol gösterici olmuşlar ve karşılıksız sevginin en güzel örneklerini sergilemişlerdir. Bunun içindir ki anne sevgisi en büyük ve en kıymetli sevgilerden biridir.
Başımızın tacı ve cennetin ayaklarının altında olduğuna inandığımız

image.png
Annelerimiz, toplumun temelini oluşturan en değerli varlığımızdır. Hayatını çocuklarına vakfeden annelerimiz; gün gelmiş vatan savunmasında en ön safta savaşmış, şehit ve gazi olmuştur.
Hayata dair her şeyin ilk öğreticisi ve çocukların ilk yol göstericisi olan annelerimizi, bu anlamlı günde mutlu etmek, nefes aldığımız her gün merhametine, şefkatine ve ilgisine layık olmaya çalışmak ve gurur duyacakları evlatlar olarak emeklerinin boşa gitmediğini göstermek hepimizin görevidir.
Evlatları Allah yolunda Vatanın bölünmez bütünlüğü için seve seve canlarını feda ederken, bizlere emanet edilen Şehit Annelerimize ne kadar hizmet etsek ne kadar sevgi, saygı, şefkat göstersek de yine de haklarını ödeyemeyiz.
Devletimizin ve vatanımızın selameti, milletimizin huzuru için evlatlarını feda eden aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin fedakâr anneleri başta olmak üzere,  tüm Annelerimizin ve Anne adaylarımızın Anneler Günü’nü tebrik ediyorum. Kıymetli Annelerimize, yarınlarımızın teminatı çocuklarımızı değerlerimize bağlı yetiştirerek, milletimizin geleceğini inşa etme hususunda gösterdikleri emek ve fedakârlıklarından dolayı kalbi şükranlarımı sunuyor, mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat diliyor, vefat edenleri rahmetle yâd ediyorum.
Hacı Özkan
AK Parti Mersin Milletvekili

Mersin Medya Grup A.Ş.